-
Vidste du det? Her er Line Kirstens kendte mand
-
Dét fortyder Havshen i "Forræder"
-
Efter "Forræder"-exit: Havshens verden faldt sammen
-
Marie Watson fik en skummel besked: Sådan blev hun tilbudt “Forræder”
-
Her er Signe Kraghs private kærlighed
-
Så meget får deltagerne i løn for at være med i "Forræder"
-
Emil Lange skal giftes
-
WHAT! Aldrig sket før i "Forræder"
-
Efter "Forræder"-exit: Lise-Lotte valgte at blive
-
Her er Nicky Andersens kendte kæreste
-
Lise-Lotte Lohmann om tæt "Forræder"-venskab: Vi dør af grin
-
Ali afslører overraskende relation i “Forræder”: Han blev som en far for mig

Anna og Oliver: Derfor skal vi ikke giftes
Der er ingen planer om at gå på knæ eller blive gift for det hotte reality-par.
Efter Anna Seneca og Oliver Erngart er blevet forældre til sønnen Mio, er de mere forelskede end nogensinde før. Det fortalte de til Realityportalen efter fødslen, men betyder det også, at kirkeklokkerne ringer inden længe?
LÆS OGSÅ: WHAT! To deltagere taget i snyd: Smidt ud af realityprogram
- Vi er meget ens på det punkt, det behøver ikke være lige nu og her, fastslår Oliver, mens Anna supplerer:
- Selvfølgelig skal vi da giftes på et tidspunkt, men det er ikke sådan noget, der er et must i vores liv, vi vil hellere skabe en familie og så tage den derfra.
LÆS OGSÅ: ‘Paradise’-vinder venter sit andet barn: Jeg kunne ikke stoppe med at græde
Oliver vil også gerne giftes med Anna, men for ham er det heller ikke noget, der haster eller som er indenfor rækkevidde.
- Vi glæder os til, at jeg skal fri til hende og have et stort flot bryllup, men det er ikke sådan, at vi siger – det skal være næste år, jeg frier til Anna. We ain’t that couple.
Så vi skal altså ikke regne med, at der bliver noget bryllup i nær fremtid. Til gengæld nyder de to hinanden og sønnen Mio på fuldt blus. Læs alt om den vilde fødsel, hvor Anna fik øjenkontakt med Mio, mens hun var ved at føde ham, HER.
LÆS OGSÅ: Ensomme Anna: Oliver forstår mig ikke