-
Sofie takker nej til reklamejobs efter "Bachelerette"
-
Anton fra “Bachelorette” jubler: Nu er vi kærester!
-
To timer efter hjemkomst: Laurids tvunget til at rejse ud af landet
-
Det tænkte Sofie under kysset med Oliver
-
Winnie Topp efter operation: Giver status på helbredet
-
Hvor sødt! Sådan har Laurids og Sofie foreviget minderne fra "Bachelorette"
-
Petra forklarer: Derfor bliver "Bachelor" fravalgt til fordel for "Bachelorette"
-
Carl-Emil havde særlig kvinde med på rød løber
-
Simon om kærligheden efter "Bachelorette": Jeg har lidt kørende
-
Se alle billederne: Så vild var "Bachelorette"-finalen
-
Adam afviser Reddit-rygter
-
Mie og Adam gik fra hinanden efter seks måneder: Derfor taler de ikke sammen i dag
-
Adam blev væk fra finalefesten: Nu forklarer han årsagen
-
Gravide Mille Funk stråler på rød løber: Starter mødregruppe med Jenna
-
Sofie Martinusen afslører sød historie bag nyt look
-
Lauritz fandt kærligheden i flyet på vej hjem fra "Bachelorette"
-
Adam udeblev fra "Bachelorette"-finale: Nu reagerer Mie
-
Mie og Adam blev kærester efter "Bachelorette": Sådan går det i dag
-
Adam ked af det efter brud: "Jeg blev chokeret"
-
Efter sidste rose: Sådan er Anders og Mies relation i dag
'Paradise'-Anna og Oliver: Derfor er vi helt vilde med hinanden
Forelskelsen stråler ud af både Anna og Oliver, da de sammen ankommer til Reality Awards.
Det er ingen hemmelighed, at Oliver og Annas forhold skal kunne modstå lidt af hvert, eftersom Anna i det seneste afsnit af 'Paradise' har haft sex med en anden fyr for øjnene af hele Danmark og dermed også for øjnene af Oliver.
LÆS OGSÅ: HOT NEWS: Teitur har scoret gammel paradiso
At de hører sammen, er tydeligt, især fordi de ankommer i matchende track suits, da Oliver hader jakkesæt, og Anne ikke er så glad for kjoler, der sidder stramt.
- Vi kan selvfølgelig godt diskutere nogle ting, men det er så minimalt, hvad der er af problemer. Jeg tror bare, at vi er gode til at snakke om tingene. For eksempel hvis der er nogle piger, der skriver til mig. Eller omvendt. Så viser vi bare hinanden beskederne og griner over det, forklarer de sammen til Realityportalen.
LÆS OGSÅ: CHOK: Reality-par er gået fra hinanden
- Altså selvfølgelig kan jeg da blive jaloux. Men vi finder meget hurtigt en løsning og begynder ikke at råbe af hinanden. Kun hvis jeg bliver lidt for stædig, og Oliver så siger, at nu er det nok, tilføjer Anna.
Oliver om Annas temperament
Begge reality-stjerner er klar over, at Anna er en bestemt dame. Og lige præcis den bestemthed er Oliver god til at håndtere.
LÆS OGSÅ: ‘Forsidefruer’-babe afslører ny kæreste: Kendt fra tv
- Jeg bliver ikke træt af Oliver, fordi han er så tålmodig, som han er. Han kan holde mig ud. Og det kan han, selv når jeg er på tværs eller har for meget temperament. Og det er han den første og eneste, der kan. Jeg har ikke før oplevet nogen håndtere mig på den måde, siger Anna.
LÆS OGSÅ: Frustreret Paradiso: Derfor gik det galt mellem os
'Paradise'-parret fortæller, at der også er planer om et par fælles tatoveringer. Om det skal være et symbol eller et navn, har de ikke lagt sig fast på endnu.