-
Krystaller: Sådan kan du bruge de helende energier i din hverdag
-
Mia kan tale med dyr og beroliger kæledyrsejere: ”Dyr frygter ikke døden”
-
Sådan fungerer 'face reading': Det siger dit ansigt om din personlighed
-
Jeg er bange for at vælge forkert i min karriere
-
Styrk forbindelsen til din skytsengel – sådan beder du om tegn
-
10 kendte ærkeengle – søg hjælp til kærlighed, angst, sorg og helbredelse
-
Bemærker du et dyr igen og igen, er det måske et tegn: ”De vil fortælle dig noget”
-
Her er de syv indre energier, der former vores valg – hvilken er du?
Julie Christiansen er blevet mor igen
Der sker mange spændende ting i skuespillerens liv for tiden.
Skuespiller Julie Christiansen er blevet mor for anden gang, det deler hun i et opslag på Instagram, hvor hun også deler lillebrors navn.
LÆS OGSÅ: Michelle Kristensen køber hus
Artiklen fortsætter under videoen af Mille Dinesen.
- Evi og Astor, skriver Julie til et foto, hvor to børn holder i hånd.
Julie og manden, kongelig balletdanser Benjamin Buza, har i forvejen datteren Evi på tre år og nu sønnen Astor.
At være blevet forældre til to er ikke den eneste store ting for parret denne sommer, de er nemlig også blevet forlovet.
- Og så på en torsdag i uge 39 (graviditetsuge red.). før børnehave afhentning og boller i karry spurgte Benjamin lige, om vi ikke skulle giftes. og det vil jeg ret gerne! Og det bliver fejret med alkoholfri drinks og durumruller, fordi det er vores form for helt perfekt, skriver Julie i et opslag fra den 11. juli.
LÆS OGSÅ: På dybt vand: Anne Louise Hassing trækker stikket
Julie Christiansen er mest kendt for sin rolle i DR-serien 'Lykke', hvor hun spillede Ada, som er den au-pair, der er ansat hos Charlotte og Claus. Ada Indleder en affære med Claus, som fører til, at de bliver skilt.
LÆS OGSÅ: Til minde om Jens Werner: Levede livet fuldt ud