-
Janni Ree og Jeppe Stokholm fejrer og nyder kærligheden – men én ting mangler
-
Midt i bogsuccesen: Janni Ree udsat for tyveri
-
Sådan holder Janni og Jeppe sig i form: "Dem, der boller sammen, holder sammen"
-
Peter Asschenfeldt fylder 70 år: Pension og flytning i sigte
-
Janni Ree afslører stor nyhed
-
Janni Ree taler ud: Han var alkoholiker
-
Janni Ree skriver ny bog om mænd: Adskiller sig fra tidligere bøger
-
Janni Ree i ny stor satsning
-
SE VIDEOEN: Janni Ree skræmt fra vid og sans
-
Janni ramt af alvorlig sygdom: Hoster blod op
-
Nu sker det endelig: Janni og Karsten sammen igen
-
Mere på vej: Linse vender tilbage til krimiuniverset
Neel Rønholts musicaldebut: Mors største fans
Neel Rønholt starter ny karriere med familien på sidelinjen.
Læderjakker, lækkert hår og hjerter i længsel. Duften af hårgelé hang næsten i luften, da Rydell High School ringede ind til premiere på den danske udgave af 'Grease' i Scandic Falkoner.
LÆS OGSÅ: Så vild bliver ny sæson 'Jaget vildt'
Neel Rønholt, 38, havde sin debut som musicalskuespiller og hendes mand, Jens Sætter-Lassen, 37, ankom på den røde løber i bedårende selskab.
– Vi har glædet os helt vildt. Vi har været ude og købe nyt tøj, og så har vi alle sammen fået lagt neglelak. Det var Franka, der stod for det, fortalte Jens, mens han holdt øje med parrets to døtre, Ellen på otte år og Franka på fem.
LÆS OGSÅ: Kendt skuespillerpar skal giftes
– Det er første gang, vi har prøvet at være til premiere. Vi har sms'et lidt med mor, og hun synes, at det er lidt sjovt, at pigerne er med. Og vi har været ude og spise burgere inden, forklarede han.
Jens er i fuld gang med at indspille en ny gyserfilm, og det har kunnet mærkes, at forældrene har gang i karrieren.
– Filmen hedder 'Mulden', og jeg er lige ved at være færdig. Det har været en lidt sej periode. Men nu er jeg tilbage til at være husfar næste måned. Det kan vi godt lide, sagde Jens.
LÆS OGSÅ: Annette Heick og Caspar Phillipson sammen i nyt, romantisk projekt