-
Janni Ree og Jeppe Stokholm fejrer og nyder kærligheden – men én ting mangler
-
Midt i bogsuccesen: Janni Ree udsat for tyveri
-
Sådan holder Janni og Jeppe sig i form: "Dem, der boller sammen, holder sammen"
-
Peter Asschenfeldt fylder 70 år: Pension og flytning i sigte
-
Janni Ree afslører stor nyhed
-
Janni Ree taler ud: Han var alkoholiker
-
Janni Ree skriver ny bog om mænd: Adskiller sig fra tidligere bøger
-
Janni Ree i ny stor satsning
-
SE VIDEOEN: Janni Ree skræmt fra vid og sans
-
Janni ramt af alvorlig sygdom: Hoster blod op
-
Nu sker det endelig: Janni og Karsten sammen igen
-
Mere på vej: Linse vender tilbage til krimiuniverset
SE BILLEDET: Her er den nye Meghan Markle
Der er fundet en smuk og vellignende look-a-like til Meghan Markle.
Prins Harry og Meghan Markle er netop nu i gang med optagelserne til filmen 'Harry & Meghan: The Royal Love Story' i Canada – eller det er deres dobbeltgængere i hvert fald.
Det er nemlig lykkedes for filmselskabet Lifetime at opstøve skuespillerne Parisa Fitz-Henley og Murray Fraser, der til forveksling ligner de royale turtelduer.
LÆS OGSÅ: Forlovet Meghan Markle er klar til livet med prinsen
Mens den amerikanske skuespillerinde med jamaikanske rødder, Parisa Fitz-Henley ligner Meghan til forveksling, har Murray Fraser dog den mangel, at han langtfra er rødhåret i virkeligheden. Skuespilleren må derfor jævnligt farve lokkerne røde for at ligne prins Harry bedst muligt.
Kærlighedsfilmen, der endnu ikke har fået en premieredato, kommer til at fortælle historien om, hvordan den labre 'Suits'-skuespillerinde og den britiske prins af Wales forelskede sig tilbage i 2016.
Se billederne af Meghan og Parisa samt Harry og Murray øverst i galleriet.
LÆS OGSÅ: AFSLØRING: Linse optager nyt program