-
Kryptiske Janni Ree og Jeppe Stokholm: Vender tilbage på skærmen
-
Janni Ree kan ikke gå i fred på Smukfest: Det bliver vildere og vildere
-
Janni Ree afsted for første gang: Jeg er nervøs!
-
Janni Ree er fascineret af 2. verdenskrig: Har besøgt Hitlers sommerhus
-
Janni Ree bryder tavsheden: "Det er fuldstændig absurd"
-
Janni Ree og Jeppe Stokholm fejrer og nyder kærligheden – men én ting mangler
-
Midt i bogsuccesen: Janni Ree udsat for tyveri
-
Sådan holder Janni og Jeppe sig i form: "Dem, der boller sammen, holder sammen"
-
Peter Asschenfeldt fylder 70 år: Pension og flytning i sigte
-
Janni Ree afslører stor nyhed
-
Janni Ree taler ud: Han var alkoholiker
-
Janni Ree skriver ny bog om mænd: Adskiller sig fra tidligere bøger
Jackie Navarro raser efter indbrud: Klamme tyve
Mens Jackie Navarro og familien lå og sov trygt i nat, brød tre maskerede mænd ind og stjal forsidefruens kæreste eje.
Da Jackie Navarro vågnede op i morges, fik hun sig noget af et chok. For selvom hendes hjem er sikret med videoovervågning og alarmer, havde familien haft ubudne gæster klokken 00.30 i nat.
Det afslører hun i et opslag på Instagram.
- Jeg er rasende og ked af det. Vores bil blev stjålet i nat, skriver Jackie Navarro til et billede, hvor hun står foran den stjålne sorte Range Rover.
LÆS OGSÅ: Drama efter brud: Hun lyver!
Tyvene brød ind i parrets garage og trillede derefter væk med vognen uden det store besvær.
- Der er videoovervågning, men det kan man ikke bruge til en skid. Men man ser, hvordan de 3 maskerede mænd stjæler den uden nøgler, skriver forsidefruen, som både ærgrer sig over tabet af bilen, men også over al den tid, som hun skal bruge på forsikringsselvskabet.
- Det er en speciel bil, og nu kommer man helt sikkert til at bøvle med forsikrings selskabet. Jeg er så ked af, at vi skal bruge tid og kræfter på alt det her bøvl. Klamme tyve, slutter hun.
LÆS OGSÅ: AFSLØRING: ‘X Factor’-dommer venter barn
Vis dette opslag på Instagram