-
Krystaller: Sådan kan du bruge de helende energier i din hverdag
-
Mia kan tale med dyr og beroliger kæledyrsejere: ”Dyr frygter ikke døden”
-
Sådan fungerer 'face reading': Det siger dit ansigt om din personlighed
-
Jeg er bange for at vælge forkert i min karriere
-
Styrk forbindelsen til din skytsengel – sådan beder du om tegn
-
10 kendte ærkeengle – søg hjælp til kærlighed, angst, sorg og helbredelse
-
Bemærker du et dyr igen og igen, er det måske et tegn: ”De vil fortælle dig noget”
-
Her er de syv indre energier, der former vores valg – hvilken er du?
Lene Beier afslører: Endnu en sæson på vej
Lene Beier arbejder på livet løs med endnu en sæson af 'Vi drukner i rod'.
Første sæson af 'Vi drukner i rod' på TV 2 var en stor succes, og derfor gentages det gode program med en sæson 2, som Lene Beier netop er i gang med at optage. Det afslører hun i en story på Instagram.
LÆS OGSÅ: Afsløring: Moster Niller står bag nyt tv-program
Artiklen fortsætter under videoen fra sæson 1...
- Jeg er på vej til Jylland, fordi vi skal i gang med en ny omgang 'Vi drukner i rod' hos en ny familie, og denne gang er det i Bjerringbro, fortæller Lene, der ser ud til at glæde sig til at tage hul på endnu en sæson.
I programmet 'Vi drukner i rod' hjælper Lene Beier otte familier med at få styr på deres kaotiske hjem på blot syv dage. Sammen med to eksperter tømmer hun familiernes boliger, får dem til at sortere halvdelen af deres ejendele fra og hjælper dem med at organisere, så de igen kan få ro i både hus og hoveder.