-
Midt i bogsuccesen: Janni Ree udsat for tyveri
-
Sådan holder Janni og Jeppe sig i form: "Dem, der boller sammen, holder sammen"
-
Peter Asschenfeldt fylder 70 år: Pension og flytning i sigte
-
Janni Ree afslører stor nyhed
-
Janni Ree taler ud: Han var alkoholiker
-
Janni Ree skriver ny bog om mænd: Adskiller sig fra tidligere bøger
-
Janni Ree i ny stor satsning
-
SE VIDEOEN: Janni Ree skræmt fra vid og sans
-
Janni ramt af alvorlig sygdom: Hoster blod op
-
Nu sker det endelig: Janni og Karsten sammen igen
-
Mere på vej: Linse vender tilbage til krimiuniverset
-
Tilbage på tv: Linse Kessler havde ét krav til produktionen
WHAT! Nu kan du besøge Lily Collins
'Emily in Paris'-stjernen giver nu én heldig person mulighed for at besøge hende og resten af holdet på settet til sæson 4.
Hold på baret og briller - nu har du nemlig muligheden for at besøge 'Emily in Paris'-stjernen Lily Collins i Paris.
På sin Instagram annoncerer skuespilleren nemlig en konkurrence, hvor den heldige vinder bliver fløjet direkte til kærlighedens by.
LÆS OGSÅ: Casanova bryder tavsheden: Derfor var hun væk
Her vil vinderen overnatte fire nætter i Paris, hvor dagene er spækket med enestående oplevelser.
- Jeg vil invitere én heldig vinder og deres ven til at besøge mig på settet til 'Emily in Paris' sæson 4. Du vil være min VIP-gæst, jeg vil vise dig settet, hvor du vil blive introduceret til nogle af menneskerne, siger hun og tilføjer:
LÆS OGSÅ: Onlyfans-model truer med at afsløre nøgenbilleder af prins Harry
- Det her er meget særligt for mig - ikke kun, fordi jeg får lov til at møde dig - men også fordi alle tilmeldingerne går til at støtte 'Go Campaign', der støtter børn over hele verden, lyder det.
Ved tilmeldingen til konkurrencen skal man nemlig donere 10 dollars eller mere, hvor pengene går til førnævnte NGO.
Du kan tilmelde dig konkurrencen lige HER.
Vild med Danmark
Hvis ikke du bliver den heldige vinder af konkurrencen, er der alligevel en chance for, at du kan løbe ind i skuespilleren i de københavnske gader.
Skuespilleren har nemlig ikke bare købt én, men hele to boliger i Danmark. Det drejer sig om to af de gamle arbejderboliger i Kartoffelrækkerne på Østerbro.
LÆS OGSÅ: Cecilie Stenspil afslører tv-snyd i 'Badehotellet'
For de fodboldinteresserede er der også god mulighed for at møde den verdensberømte skuespiller.
Hun har nemlig også gæstet Parken med sin mand, Charles Malcolm McDowell, hvor parret heppede på FCK.