-
Janni Ree kan ikke gå i fred på Smukfest: Det bliver vildere og vildere
-
Janni Ree afsted for første gang: Jeg er nervøs!
-
Janni Ree er fascineret af 2. verdenskrig: Har besøgt Hitlers sommerhus
-
Janni Ree bryder tavsheden: "Det er fuldstændig absurd"
-
Janni Ree og Jeppe Stokholm fejrer og nyder kærligheden – men én ting mangler
-
Midt i bogsuccesen: Janni Ree udsat for tyveri
-
Sådan holder Janni og Jeppe sig i form: "Dem, der boller sammen, holder sammen"
-
Peter Asschenfeldt fylder 70 år: Pension og flytning i sigte
-
Janni Ree afslører stor nyhed
-
Janni Ree taler ud: Han var alkoholiker
-
Janni Ree skriver ny bog om mænd: Adskiller sig fra tidligere bøger
-
Janni Ree i ny stor satsning
Amalie Szigethy: Derfor kom jeg alligevel til Reality Awards
Der var en helt klar årsag til, hvorfor Amalie alligevel valgte at dukke op til aftenens Reality Awards.
Da den smukke Amalie Szigethy tidligere på ugen var gæst i 'Aftenshowet' på DR, slog hun fast, at hun bestemt ikke ville dukke op til det store prisshow for realitystjerner, der afholdes i aften - nemlig Reality Awards.
Årsagen var blandt andet, at Amalie ikke forbinder sig selv som en realitystjerne, og hun derfor er meget selektiv i at vælge, hvilke events hun dukker op til.
LÆS OGSÅ: Nu står han frem: Her er Natascha Lineas kæreste
Alligevel mødte den smukke tv-kending dog alligevel op på den røde løber sammen med de andre to 'Forsidefruer'; Janni og Gunnvør.
- Jeg havde jo bestemt mig for ikke at komme, men Janni fik mig simpelthen overtalt. Vi fik lige et par drinks, og så lykkedes det hende altså at få mig med, grinede Amalie, da Realityportalen.dk fangede hende på den røde løber.
- Hun var nu heller ikke så svær, fortsatte Janni med et smil, inden den tre skønheder begav sig ind i salen til det store prisshow.
Se interviewet med de tre 'Forsidefruer' øverst, hvor Gunnvør også afslører, om hun kunne finde på at medvirke i endnu en sæson af 'Forsidefruer'.
LÆS OGSÅ: Efter kærlighedserklæringen: Sådan går det Amalie og Peter i dag
SE BILLEDET: ‘Årgang 0’-Mathilde har fået ny kæreste
LÆS OGSÅ: Amalie afslører: Josephine skal have en lillebror