-
Janni Ree og Jeppe Stokholm fejrer og nyder kærligheden – men én ting mangler
-
Midt i bogsuccesen: Janni Ree udsat for tyveri
-
Sådan holder Janni og Jeppe sig i form: "Dem, der boller sammen, holder sammen"
-
Peter Asschenfeldt fylder 70 år: Pension og flytning i sigte
-
Janni Ree afslører stor nyhed
-
Janni Ree taler ud: Han var alkoholiker
-
Janni Ree skriver ny bog om mænd: Adskiller sig fra tidligere bøger
-
Janni Ree i ny stor satsning
-
SE VIDEOEN: Janni Ree skræmt fra vid og sans
-
Janni ramt af alvorlig sygdom: Hoster blod op
-
Nu sker det endelig: Janni og Karsten sammen igen
-
Mere på vej: Linse vender tilbage til krimiuniverset
Geggo indrømmer: Jeg fortryder mine bryster
De var en ugennemtænkt beslutning, fortæller Geggo.
I en spørgerunde på Instagram lægger Geggo sig fladt ned og indrømmer, at hun er ked af, at hun fik lavet sine bryster som 18-årig.
- Jeg fik dem lavet, da jeg var 18 år, og jeg ville sgu egentlig nok ønske, at jeg aldrig havde gjort det, skriver 'Familien fra Bryggen'-stjernen og fortsætter:
- Det er ikke fordi, de er grimme (lidt trætte nu, om man vil...), men fordi jeg faktisk bedre kan lide udseendet af naturlige bryster. Jeg siger ikke, at alle silikonebryster er grimme, bevares, det er bare en personlig præference.
LÆS OGSÅ: Linse jubler: Endelig sygdomsfri
Væk med implantaterne
Silikonebrysterne generer faktisk Geggo så meget, at hun overvejer at få dem fjernet. Det kan hun dog ikke gøre særlig meget ud af lige nu, da hun stadig ammer sin yngste datter, Sia. Resultatet ved hun heller ikke, hvordan ville blive, forklarer hun.
- Jeg kan MÅSKE få fjernet mine implantater og få et pænt resultat. Og det skal jeg faktisk tale med en kirurg om, når jeg ikke længere ammer.
Det er faktisk ikke kun brysterne, Geggo fortryder. I samme story fortæller hun også, at hvis hun kunne, ville hun også få fjernet alle sine tatoveringer.
- ALT skal væk, skriver hun, og om brysterne har hun det nogenlunde på samme måde:
- Det var en ekstremt dum, spontan beslutning, som skulle have været meget mere gennemtænkt.
LÆS OGSÅ: ÅH NEJ: 'Årgang 20'-par bekymrede for søns helbred
Hvis du er nysgerrig på beslutningen og de tanker, der lå bag, kan du læse mange flere detaljer om Geggos brystoperation i hendes bog, 'Geggo - fra vild teenager til business-kvinde og mor'.