-
Janni Ree og Jeppe Stokholm fejrer og nyder kærligheden – men én ting mangler
-
Midt i bogsuccesen: Janni Ree udsat for tyveri
-
Sådan holder Janni og Jeppe sig i form: "Dem, der boller sammen, holder sammen"
-
Peter Asschenfeldt fylder 70 år: Pension og flytning i sigte
-
Janni Ree afslører stor nyhed
-
Janni Ree taler ud: Han var alkoholiker
-
Janni Ree skriver ny bog om mænd: Adskiller sig fra tidligere bøger
-
Janni Ree i ny stor satsning
-
SE VIDEOEN: Janni Ree skræmt fra vid og sans
-
Janni ramt af alvorlig sygdom: Hoster blod op
-
Nu sker det endelig: Janni og Karsten sammen igen
-
Mere på vej: Linse vender tilbage til krimiuniverset
Her er sandheden: Derfor var Vivi med i "Paradise"
Der var en helt særlig bagtanke ved at deltage i "Paradise Hotel" for Vivi Bach.
I dag i "Til middag hos" er det Vivi Bach, der slår dørene op for Jackie Navarro, Dennis Knudsen og Gustav Salinas. Under middagen spørger gæsterne nysgerrigt ind til, hvor hun ser sig selv om ti år, og selvom det er et stort spørgsmål, så har Vivi mange drømme.
LÆS OGSÅ: Caroline Fleming dybt chokeret: Lægerne fjernede min nyfødte søn
- Jeg er gået i gang med at åbne min egen virksomhed, hvor det er nogle shapewear produkter - lidt ligesom min figur er nu. Så kan man få den krop. Det er shapewear, og så følger der puder med, man sætter i hofterne. Så kan man vælge kun til hofterne, men man kan også vælge både med hofter og numse, fortæller hun og tilføjer:
- Det var faktisk derfor, jeg tilmeldte mig "Paradise", det var kun for at bygge noget op ved siden af, det var slet ikke for at blive realitystjerne, det var bare en nem måde at gøre det på, så det var faktisk kun derfor, jeg gjorde det.
Det imponerer de øvrige gæster, se hele klippet øverst i artiklen, og se "Til middag hos" på Viaplay.