-
Janni Ree og Jeppe Stokholm fejrer og nyder kærligheden – men én ting mangler
-
Midt i bogsuccesen: Janni Ree udsat for tyveri
-
Sådan holder Janni og Jeppe sig i form: "Dem, der boller sammen, holder sammen"
-
Peter Asschenfeldt fylder 70 år: Pension og flytning i sigte
-
Janni Ree afslører stor nyhed
-
Janni Ree taler ud: Han var alkoholiker
-
Janni Ree skriver ny bog om mænd: Adskiller sig fra tidligere bøger
-
Janni Ree i ny stor satsning
-
SE VIDEOEN: Janni Ree skræmt fra vid og sans
-
Janni ramt af alvorlig sygdom: Hoster blod op
-
Nu sker det endelig: Janni og Karsten sammen igen
-
Mere på vej: Linse vender tilbage til krimiuniverset
Bachelorette i kæmpe brøler: Spoiler det hele
OBS: Denne artikel spoiler ikke udfaldet i 'Bachelorette'.
Mandag delte den tidligere bachelorette Mette Sommer glædeligt en video med sine 106.000 følgere på Instagram.
På denne ser man en gennemgang af de ting, hun har forberedt at snakke om i sin podcast 'Bag om Bachelorette', der følger den nye, aktuelle sæson af datingprogrammet.
LÆS OGSÅ: Julie Ølgaard jubler: En drøm er gået i opfyldelse
Mette Sommer havde bare lige glemt en enkelt - rimelig væsentlig - ting.
- Jeg filmer, at jeg scroller ned igennem mit rundown, og nooben (nybegynderen, red.) her tænker ikke over, at man selvfølgelig kan stoppe videoen og læse sig frem til, hvad der kommer til at ske i den her uge, lyder det fra TV 2-stjernen.
Det er dog heller ikke alle, der har taget svipseren lige pænt.
- Det resulterer i, at jeg får en del beskeder - nogle sødere end andre, kan jeg vist roligt sige - om, at jeg laver spoilers, fortæller Mette og tilføjer:
- Det beklager jeg - jeg tænkte ikke over, at man kunne stoppe videoen. Jeg er ked af, hvis jeg har ødelagt din uge. Til alle jer, der har sendt de mindre søde beskeder: Tal ordentligt. Jeg gjorde ikke det her med vilje.