-
Janni Ree støtter Sisse Sejr-Nørgaard: Derfor blev hun dømt!
-
Se billederne: Stangstiv Janni indtager "Vild med dans"-studiet
-
Nu reagerer Jeppe endelig på Janni og Karstens genforening
-
Fest på Bryggen: Janni Ree fik frækt tilbud af Lebbe-Lone
-
Vildt syn i Rungsted Havn: Janni og Karsten sammen igen
-
Private billeder: Se Janni og Jeppes romantiske solferie
-
Janni efter retssagen: Overrasket over Karsten
-
Janni og Karsten i retten: Her falder afgørelsen
-
LIVE fra retten: Nu afgøres sagen mellem Janni og Karsten
-
Striden fortsætter: Nu mødes Janni og Karsten igen i retten
-
Janni Ree: "Jeg er ked af det"
-
Ups! Janni afslører Jeppes sande alder
Chok for Bubber: Kræft i underlæben
Den 60-årige tv-vært har været gennem en ny operation for hudkræft.
Blot tre dage efter en operation for kræft i læben, dukkede Bubber fredag aften op til premieren på "West Side Story" i Operaen i København trods mange smerter.
LÆS OGSÅ: Christiane gæster "Vild med dans": Vil tilbage som vært
Her kunne den 60-årige tv-vært fortælle, at operationen var gået godt.
- Jeg havde en klump inde i læben. Jeg har haft det før, jeg går og døjer med det pis. Det er hudcancer. Det har været der i flere år, så no big deal, så længe de har tjek på det og holder det nede, fortalte han til Se og Hør på den røde løber.
Han har tidligere fået fjernet en kræftknude i læben, ligesom han også har været igennem en operation i øret.
Knuden i øret havde han ikke forbundet med den i læben, så da han endelig kom til læge, blev han sendt hurtigt gennem systemet og opereret.
- Så gik jeg til lægen, og han sagde, "vi tager kræftpakken". Så kigger jeg på ham og siger "kræftpakken?" "Jeg ved ikke, hvad det er," siger han, men det skal sgu undersøges rigtigt", har Bubber tidligere fortalt.