-
Private billeder: Se Janni og Jeppes romantiske solferie
-
Janni efter retssagen: Overrasket over Karsten
-
Janni og Karsten i retten: Her falder afgørelsen
-
LIVE fra retten: Nu afgøres sagen mellem Janni og Karsten
-
Striden fortsætter: Nu mødes Janni og Karsten igen i retten
-
Janni Ree: "Jeg er ked af det"
-
Ups! Janni afslører Jeppes sande alder
-
Janni Ree afslører ferieplaner
-
Janni Rees store lettelse: Naboen kom hende til undsætning
-
Janni Ree fyret
-
Kærlighed på toppen: Janni Ree og Jeppe Stokholm viser deres luksus penthouse frem
-
Janni Ree afslører stort problem

Hed flirt på Smukfest: Kronprins Christian kysser Emma
Kronprinsen har taget sin blonde flamme med på Smukfest.
Smukfest har efterhånden udviklet sig til et fast sommerstop for Kongehuset, og i år er ingen undtagelse. Ungdommen har dog taget over, og både Kronprins Christian og prinsesse Isabella har festet løs.
Artiklen fortsætter under videoen.
Onsdag aften blev han set festende i skoven sammen med vennerne til tonerne af det populære danske band Apacha, og det markerede blot begyndelsen på hans festivaloplevelse.
Torsdag var Kronprinsen tidligt på færde. Allerede klokken 13:45 sang han med på Gobs blandt publikum, herefter dansede han til Suspekt , inden han senere vendte tilbage for at opleve den maskebærende kunstner D1MA.

Efter D1MA tog kronprinsen en drink i baren, og her var hans blonde flamme Emma også med i selskabet. Her var der ingen tvivl om, at de to er glade for hinanden, da Christian holdt kærligt om hende og kyssede hende flere gange i panden.
Ifølge SE og HØR har Emma og Christian kendt hinanden siden gymnasietiden, og henover sommeren har de tilbragt to uger i det sydfranske i hinandens selskab.
Sommeren har derudover stået i festivalens tegn for Kronprinsen, der tidligere har været både på Roskilde Festival og Musik i Lejet.
Kronprins Christian er ikke den eneste fra kongefamilien, der nyder festivallivet i bøgeskoven. Prinsesse Isabella gav den også fuld gas blandt publikum til Tessas koncert torsdag eftermiddag, og hendes outfit bar præg af inspiration fra storebroren. Midt under koncerten tog hun nemlig en hæklet bøllehat på – netop den påklædning som Christian blev kendt for at bære sidste sommer. Du kan se en video af Isabella her.








