-
Nu reagerer Jeppe endelig på Janni og Karstens genforening
-
Fest på Bryggen: Janni Ree fik frækt tilbud af Lebbe-Lone
-
Vildt syn i Rungsted Havn: Janni og Karsten sammen igen
-
Private billeder: Se Janni og Jeppes romantiske solferie
-
Janni efter retssagen: Overrasket over Karsten
-
Janni og Karsten i retten: Her falder afgørelsen
-
LIVE fra retten: Nu afgøres sagen mellem Janni og Karsten
-
Striden fortsætter: Nu mødes Janni og Karsten igen i retten
-
Janni Ree: "Jeg er ked af det"
-
Ups! Janni afslører Jeppes sande alder
-
Janni Ree afslører ferieplaner
-
Janni Rees store lettelse: Naboen kom hende til undsætning
SE BILLEDET: Michael Olesen i vild kærlighedserklæring
"Vild med dans"-deltageren forklarer sin nye tatovering, som er en kærlighedsbombe af de helt store.
I sidste uges liveshow dansede Michael Olesen i en ærmeløs trøje, og det førte til en del spørgsmål. For på hans arm kunne man nemlig se to store tatoveringer.
LÆS OGSÅ: Christel besøger igen Anders i Norge: "Hun er sød og dejlig"
Artiklen fortsætter efter videoen.
- Der er mange, der skrevet og spurgt ind til den nye tattoo jeg har fået, som man måske kunne se i fredags i "Vild med dans" og spurgt om jeg har et billeder der viser den tydeligt. Så her kommer det, skriver Michael Olesen på Instagram og forklarer betydningen:
- Det min søns navn, der står, og den symbolisere min ubetingede og evige kærlighed til ham. Der nemlig både et hjerte og evighedstegn indkorporeret.
Den anden arm er præget af en lignende tatovering med bogstaverne ALT, og det stiller flere af danserens følgere spørgsmål til.
- Det er forbogstavet i min mors, fars, lillebrors navn, som giver ordet ALT, og tattooen er sat tæt ved hjertet, fordi de betyder alt for mig, svarer han.
Se tatoveringerne på billedet herunder: