-
Sådan skal du reagere, hvis dit barn ser, føler eller hører åndeverdenen
-
Manifester dit drømmeliv – 7 tips, der får dig i gang
-
Kulde, lugt eller lyde? Her er 8 tegn på, at du bliver besøgt af en ånd
-
Er du bange for spøgelser? Her er 5 tips til at blive venner med åndeverdenen
-
Brug krystaller til at rense dit hjem - sådan gør du
-
Føler du en særlig forbindelse til et dyr? Her er 10 kraftdyr, og hvad de vil fortælle dig
-
Sommerfugle kan være et tegn fra den åndelige verden – her er, hvad de betyder
-
Mangler du ro i hverdagen? Her er 5 meditationer, du kan prøve
Nygifte Bubber: For travlt til bryllupsrejse
Bubber har travlt med mange andre ting end sin bryllupsrejse.
Bubber, 57, var som ambassadør for FC København klar til at indtage tribunen, da 'Byens Hold' mødte Sevilla i Champions League-gruppespillet i Parken. På den røde løber var han fuld af optimisme på sit holds vegne, og så gav den nygifte tv-vært udtryk for at være glad efter brylluppet med Signe Rossing for et par uger siden.
LÆS OGSÅ: SE VIDEOEN: Cengiz tager fusen på Geggo
– Det føles fantastisk, men bryllupsrejsen har vi ikke planlagt, fordi vi har for travlt, sagde han, iført fan-halstørklæde.
Artiklen fortsætter under billedet
Selvom Bubber var ked af, at hans store børn Sofia, 32, Laura, 28 og 30-årige Oscar (som han har med ekskonen Christina Ibsen, red.) valgte ikke at deltage ved brylluppet fornylig i Garnisonskirken iKøbenhavn, var far og søn på plads, som så mange gange før, når der er dømt fodbold i Parken. De sad ved siden af hinanden, og nød en spændende, men målløs kamp spillet i en stemningsmættet atmosfære på et fyldt stadion.
LÆS OGSÅ: ‘De unge mødre’-par er sammen igen