-
Christina sidder bag kassen i Min Købmand – og ”hun er et lyspunkt”, mener kunderne
-
Patrice er kassedame i Kvickly: ”Jeg får rigtig meget tilbage”
-
I SuperBrugsen kan du møde Lene: ”Der sker noget med mig, når jeg kommer på arbejde”
-
Lene arbejder i Netto: ”Jeg er tit blevet spurgt, hvordan jeg kan smile så meget”
-
Lonni arbejder i Rema: ”Hvis jeg har en dårlig dag, så forsvinder det dårlige, når jeg sidder ved kassen”
-
Nu kan du stemme: Hvem er Danmarks sødeste kassedame m/k 2026?
-
Her er alle de indstillede: 147 søde kassedamer m/k
-
Vinderen er fundet: Her er Danmarks sødeste kassedame m/k 2025
-
Her er alle de indstillede: 226 søde kassedamer m/k
-
Vinderen er fundet: Her er Danmarks sødeste kassedame m/k 2024
-
Ulla blev helt rørt, da hun modtog opkaldet: ”Jeg har aldrig prøvet sådan noget før”
-
Da en kvinde gav Joan det helt specielle brev, trillede tårerne straks ned ad kinderne
-
Da hun mistede sin mand, blev særligt én ting vigtig: Nu hyldes 81-årige Bente for det
-
Nu kan du stemme: Hvem er Danmarks sødeste kassedame m/k 2024?
-
Vær med til at indstille Danmarks sødeste kassedame m/k 2024
-
Vinderen er fundet: Her er Danmarks sødeste kassedame m/k 2023
-
Nu kan du stemme: Hvem er Danmarks sødeste kassedame m/k 2023?
-
Her er alle de indstillede: 350 søde kassedamer m/k
-
Finalist til Danmarks sødeste kassedame: Marianne kan gøre selv en trist dag god
-
Finalist til Danmarks sødeste kassedame: Mia er blevet lidt af en lokal berømthed
AFSLØRING: Storbarmet paradiso klar til 'Divaer i junglen'
Realityportalen.dk kan løfte sløret for endnu et navn på deltagerlisten til det populære TV3-program.
Realityportalen.dk kunne i starten af året afsløre, at kanalen genopliver det populære realityprogram, der ikke har været sendt siden 2013, med både Janni Ree og Nikita Klæstrups søster, Sascha, på deltagerlisten. For nylig kunne vi også løfte sløret for, at Fie Laursen og Caroline Petersen er en del af holdet, og nu er endnu et navn på plads.
Realityportalen.dk erfarer, at Maja Bruun Larsen, der medvirkede i den seneste sæson af 'Paradise Hotel', også er en del af jungleholdet, der i sidste måned tog turen til Ecuador for at filme den kommende sæson af programmet. Optagelserne er nu forbi, og alle deltagerne er for nylig vendt hjem, men paradisoen har ikke lyst til at tale meget om deltagelsen.
LÆS OGSÅ: Nikita Klæstrup: Sådan klarer min søster sig i ‘Divaer i junglen’
SE BILLEDET: ‘Paradise’-babe har fået nye bryster
- Det kan jeg hverken be- eller afkræfte, lyder det kort fra Maja, da Realityportalen.dk spørger hende ind til oplysningerne. Hun åbner dog lidt op for, at der snart kommer mere tv med hende.
- Måske, måske ikke. Men man har da lov til at håbe, fortsætter den hemmelighedsfulde paradiso med et smil.
Jakob Kjeldbjerg styrer igen løjerne som vært, som han også gjorde det i de første to sæsoner. Det vides endnu ikke med sikkerhed, hvornår ‘Divaer i junglen’ sendes, men det bliver formentlig i løbet af foråret.
Realityportalen.dk har forsøgt at få en kommentar fra TV3, men kanalen har ikke ønsket at kommentere på oplysningerne.
LÆS OGSÅ: Linse flytter til Spanien: Dét betyder det for ‘Familien fra Bryggen’
LÆS OGSÅ: HER ER PRISEN: Dét koster det at bo hos Linse