-
Der er fart på denne uge, viser både astrologi og tarot - men tre råd kan hjælpe os
-
Denne uge skifter energien markant - og det kan betyde skift i kærlighed og relationer
-
Er du frisk på en challenge? Nillou opfordrer os til at gøre dette i en uge
-
Krystaller: Sådan kan du bruge de helende energier i din hverdag
-
Mia kan tale med dyr og beroliger kæledyrsejere: ”Dyr frygter ikke døden”
-
Sådan fungerer 'face reading': Det siger dit ansigt om din personlighed
-
Jeg er bange for at vælge forkert i min karriere
-
Styrk forbindelsen til din skytsengel – sådan beder du om tegn
TV-vært jubler: Far for tredje gang
'Go’ Morgen Danmark'-værten Steen Langeberg og hustruen Juliane er blevet forældre til en lille datter.
Det ser ud til at gå strygende for Steen Langeberg både professionelt og privat. Hver søndag toner han frem på skærmen i bedste sendetid i 'Jo færre jo bedre', og i går, den 4. maj blev han far til endnu en lille pige.
-For 3 uger siden fik jeg en diskusprolaps. I går fik jeg noget lidt federe, skriver Steen Langeberg i et opslag på Instagram.
LÆS OGSÅ: Louise og Nikolaj fra ‘Sommerdrømme’ afslører stor hemmelighed
Artiklen fortsætter under videoen, hvor Jenna og Albert fortæller om deres forhold...
I opslaget kan man se et billede af ham, hustruen Juliane og et glimt af det lille ny familiemedlem, som bærer en strikket hue i rosa farver. LÆS OGSÅ: CHOK: Viaplay tvunget til at rykke ‘MasterChef’-finalen Parret har allerede fundet et navn til deres lille pige. - Hun skal hedde Karen, og hun er noget af det dejligste vi nogensinde har set, skriver Steen. LÆS OGSÅ: Helle Thorning-Schmidt om Medina: Det må bare ikke ske Læs hele opslaget fra Instagram herunder.Vis dette opslag på Instagram