-
Der er fart på denne uge, viser både astrologi og tarot - men tre råd kan hjælpe os
-
Denne uge skifter energien markant - og det kan betyde skift i kærlighed og relationer
-
Er du frisk på en challenge? Nillou opfordrer os til at gøre dette i en uge
-
Krystaller: Sådan kan du bruge de helende energier i din hverdag
-
Mia kan tale med dyr og beroliger kæledyrsejere: ”Dyr frygter ikke døden”
-
Sådan fungerer 'face reading': Det siger dit ansigt om din personlighed
-
Jeg er bange for at vælge forkert i min karriere
-
Styrk forbindelsen til din skytsengel – sådan beder du om tegn
AFSLØRING: Pitzner med i 'Forræder'
Pitzner-søsteren er en del af den kommende sæson af TV 2-hittet.
Modsat sine søstre og sin mor ville det være synd at kalde den yngste Pitzner-søster, Ophelia, der også går under kælenavnet 'Lille O', for en linselus.
Når hun er tonet frem i 'Diamantfamilien' har hun bestemt ikke lagt skjul på, at hun ikke giver meget for de rullende kameraer.
LÆS OGSÅ: Julie Kriegler viser kæresten frem for første gang: Kendt fra tv
Alligevel har hun altså ifølge HER&NU/Realityportalens oplysninger takket ja til at medvirke i TV 2-hittet 'Forræder', der inden længe blænder op for en ny sæson.
Optagelserne fandt sted tilbage i november ved Hvedholm Slot tæt på Faaborg.
Det er til april, at der er premiere på anden sæson, hvor 18 kendte danskere mødes i det psykologiske spil, hvor loyale skal regne ud, hvem der har fået æren af at være en vaskeægte forræder.
For nylig kunne TV 2 ydermere afsløre, at man på TV 2 Echo i en kommende sæson også vil give helt almindelige danskere mulighed for at lege med på det fynske slot, hvor de kan tjekke ind og dyste om, hvem der skal forlade slottet med pengepræmien under armen.
LÆS OGSÅ: 'Balladen om kolonihaven'-Anamariia afslører: Bryllup udskydes