-
Private billeder: Se Janni og Jeppes romantiske solferie
-
Janni efter retssagen: Overrasket over Karsten
-
Janni og Karsten i retten: Her falder afgørelsen
-
LIVE fra retten: Nu afgøres sagen mellem Janni og Karsten
-
Striden fortsætter: Nu mødes Janni og Karsten igen i retten
-
Janni Ree: "Jeg er ked af det"
-
Ups! Janni afslører Jeppes sande alder
-
Janni Ree afslører ferieplaner
-
Janni Rees store lettelse: Naboen kom hende til undsætning
-
Janni Ree fyret
-
Kærlighed på toppen: Janni Ree og Jeppe Stokholm viser deres luksus penthouse frem
-
Janni Ree afslører stort problem

Geggo og Cengiz uenige om karrieren
Der er én jobtitel, Cengiz Mads Salvarli slet ikke kan se sig selv i.
Tv-personlighed, podcastvært og laserbehandler.
Cengiz Mads Salvarli har mange kasketter, og ifølge hans hustru, Stephanie Karma Salvarli, kan han også tilføje titlen som influencer på sit cv.
Artiklen fortsætter under videoen:
Men det er Cengiz lodret uenig i. Det deler han i nyeste episode af "Geggo og Cengiz - Helt Ærligt".
- Jeg er ikke influencer - det er jeg satme ikke, understreger han, men det udsagn køber Stephanie ikke.
LÆS OGSÅ: "Nybyggerne"-par sælger huset for en formue
- Det er du - hvorfor er jeg influencer, hvis du ikke er det?, spørger "Bryggen"-stjernen, som nævner, at de løbende har de samme samarbejder, ligesom de også for nylig lavede noget kampagnearbejde.
Selvom Cengiz deler, at han har tjent penge gennem sin Instagramprofil, holder han hårdnakket fast i sin holdning - blandt andet med argumentet, at han ikke lever af det.
- Hvis min Instagram bliver hacket i morgen, mister jeg ingenting, siger han og tilføjer, at han mere ser det som sjov frem for influencerarbejde.
Du kan høre hele podcasten "Geggo & Cengiz - Helt Ærligt" lige her.