-
Janni efter retssagen: Overrasket over Karsten
-
Janni og Karsten i retten: Her falder afgørelsen
-
LIVE fra retten: Nu afgøres sagen mellem Janni og Karsten
-
Striden fortsætter: Nu mødes Janni og Karsten igen i retten
-
Janni Ree: "Jeg er ked af det"
-
Ups! Janni afslører Jeppes sande alder
-
Janni Ree afslører ferieplaner
-
Janni Rees store lettelse: Naboen kom hende til undsætning
-
Janni Ree fyret
-
Kærlighed på toppen: Janni Ree og Jeppe Stokholm viser deres luksus penthouse frem
-
Janni Ree afslører stort problem
-
Janni og Jeppe afslører: Nu er datoen sat
Deler glædeligt nyt! Lene Beier vender tilbage
Hvis du heller ikke kan få nok af Lene Beier, så er der gode nyheder.
Tv-darlingen Lene Beier inviterede seerne med på rejsen, da hun med hele familien rykkede til Østrig for at åbne og drive et hotel for rullende kameraer.
LÆS OGSÅ: Jimmy Jørgensen er taknemmelig for at få chancen som far igen: ”Denne gang på en ordentlig måde”
Hoteldrømmen har betydet, at den populære tv-personlighed har måttet sige farvel til værtstjansen på "Landmand søger kærlighed", men det betyder heldigvis ikke, at det er slut med at opleve Beier som vært.
TV 2 har for nylig offentliggjort de kommende streamingnyheder for maj, og her dukker Lene Beiers navn op på listen.
I maj vil den nye sæson "Vi drukner i rod" nemlig udkomme, hvor Lene Beier endnu engang vil hjælpe otte familier, som alle er ved at drukne i overskuelige mængder af ting og sager.

Lene Beier har tidligere fortalt til HER&NU, at håbet var, at hun kunne rejse frem og tilbage mellem Østrig og Danmark, når hun skulle være vært.
Som sagt så gjort - for den nye sæson blev nemlig optaget i efteråret 2024, efter parret havde erhvervet sig drømmehotellet Hotel Edelweiss i Itter.
Den nye sæson bliver den tredje i rækken, hvor Beier og hendes team står klar til at rydde op, rydde ud og komme med nye løsninger til familierne.
Den præcise dato, for hvornår "Vi drukner i rod" får premiere i maj, er endnu ikke offentliggjort.