-
Der er fart på denne uge, viser både astrologi og tarot - men tre råd kan hjælpe os
-
Denne uge skifter energien markant - og det kan betyde skift i kærlighed og relationer
-
Er du frisk på en challenge? Nillou opfordrer os til at gøre dette i en uge
-
Krystaller: Sådan kan du bruge de helende energier i din hverdag
-
Mia kan tale med dyr og beroliger kæledyrsejere: ”Dyr frygter ikke døden”
-
Sådan fungerer 'face reading': Det siger dit ansigt om din personlighed
-
Jeg er bange for at vælge forkert i min karriere
-
Styrk forbindelsen til din skytsengel – sådan beder du om tegn
Nadia Shila om sin mor: Jeg bliver træt af hende
'De unge mødre'-deltageren bliver træt af sin mor, når de to har tilbragt lang tid siden.
I det kommende afsnit af 'De unge mødre' har Nadia Shila og Jeremy besøg af Nadia Shilas mor, Heidi, der ikke længere bor sammen med dem. Derfor udnytter de tiden til at tage på sightseeing rundt omkring i byen og opleve nye ting, som hverken parret eller Heidi har set før.
Heidi og Nadia Shila har altid haft et tæt forhold, og derfor tog de også sammen til USA for at udleve den amerikanske drøm. Siden har meget dog ændret sig, og den unge mor har fundet kærligheden. Det betyder, at hun ikke har lyst til at tilbringe alt for meget tid med sin mor længere. Det fortæller hun i afsnittet.
- Jeg tænker sådan lidt, at jeg bliver træt af min mor, hvis jeg er sammen med hende for længe ad gangen - især efter jeg har mødt Jeremy og været sammen med ham, fortæller Nadia Shila til kameraet.
LÆS OGSÅ: ‘De unge mødre’-datter i kørestol efter uheld
LÆS OGSÅ: Ung mor viser maven frem: Sådan går graviditeten
I videoen herunder kan du se trioen på sightseeing, inden du kan se hele afsnittet i aften klokken 20:00 på Kanal 4 eller allerede nu på DPlay:
LÆS OGSÅ: AFSLØRING: Nye ‘De unge mødre’-deltagere er i familie