-
Vildt syn i Rungsted Havn: Janni og Karsten sammen igen
-
Private billeder: Se Janni og Jeppes romantiske solferie
-
Janni efter retssagen: Overrasket over Karsten
-
Janni og Karsten i retten: Her falder afgørelsen
-
LIVE fra retten: Nu afgøres sagen mellem Janni og Karsten
-
Striden fortsætter: Nu mødes Janni og Karsten igen i retten
-
Janni Ree: "Jeg er ked af det"
-
Ups! Janni afslører Jeppes sande alder
-
Janni Ree afslører ferieplaner
-
Janni Rees store lettelse: Naboen kom hende til undsætning
-
Janni Ree fyret
-
Kærlighed på toppen: Janni Ree og Jeppe Stokholm viser deres luksus penthouse frem

Efter hemmeligt forhold: Er blevet single
Danseren har ondt i hjertet for tiden.
Da den professionelle danser Eugen Miu dukkede op til tirsdagens premiere på filmen "Smukkere" for at hylde sin tidligere "Vild med dans"-partner Anna Munch, var det med et knust hjerte.
Artiklen fortsætter under videoen...
Det fortalte han til HER&NU, da vi spurgte, hvordan det gik med kærligheden.
- Jeg er single, lød det fra 25-årige Eugen, der fortalte, at det er tre uger siden, hans hjerte gik itu.
- Det er selvfølgelig hårdt, men jeg har det udemærket. Nu skal jeg bare hygge mig med mine venner og familie.
Eugen havde dog formået at holde forholdet under mediernes radar, så offentligheden kendte slet ikke til, at hans hjerte havde været fyldt med kærlighed i det halve år, han havde en kæreste.
I efteråret dansede han sig ind i danskernes hjerter, da han vandt "Vild med dans" sammen med den 20-årige skuespiller Anna Munch.