-
Se billedet: Janni Ree viser sit barnebarn frem
-
Lykkelige Janni og Jeppe: Nu er det officielt!
-
Janni om hård periode: Vi fandt sammen i sorgen
-
Janni Ree støtter Sisse Sejr-Nørgaard: Derfor blev hun dømt!
-
Se billederne: Stangstiv Janni indtager "Vild med dans"-studiet
-
Nu reagerer Jeppe endelig på Janni og Karstens genforening
-
Fest på Bryggen: Janni Ree fik frækt tilbud af Lebbe-Lone
-
Vildt syn i Rungsted Havn: Janni og Karsten sammen igen
-
Private billeder: Se Janni og Jeppes romantiske solferie
-
Janni efter retssagen: Overrasket over Karsten
-
Janni og Karsten i retten: Her falder afgørelsen
-
LIVE fra retten: Nu afgøres sagen mellem Janni og Karsten
Efter svært brud: Sebastian Bull rejser væk i flere måneder
Kort før juleaften kom det frem, at skuespiller Sebastian Bull og danseren Asta Björk ikke længere dannede par.
Skuespiller Sebastian Bull er gået igennem en svær tid, det delte han på Instagram sidste måned, hvor han offentliggjorde, at han ikke længere dannede par med danser Asta Björk.
LÆS OGSÅ: Julie vraget af Marius: "Han blev mopset over min afvisning første nat"
Artiklen fortsætter under videoen.
Den svære besked kom blot to dage inden juleaften, og det kom som et chok for mange, da parret var i gang med at planlægge bryllup.
Nu er der dog godt nyt fra skuespilleren, der går en spændende tid i møde. Fredag er han nemlig rejst, og der er ikke bare tale om 14 dage til Mallorca.
– På fredag rejser jeg til Indien i tre en halv måned for at filme et nyt projekt. Jeg går ind i det nye år med nysgerrighed, ro og lysten til at opleve verden, skriver Sebastian i et opslag på Instagram.
I en story deler skuespilleren i dag turen mod lufthavnen.
– 2025 har været fyldt med refleksion og forandring. Jeg stod fast på mine værdier, givet plads til ro og mødt livet med kærlighed. Også når det krævede mod, tilføjer Sebastian.