-
Janni Ree og Jeppe Stokholm fejrer og nyder kærligheden – men én ting mangler
-
Midt i bogsuccesen: Janni Ree udsat for tyveri
-
Sådan holder Janni og Jeppe sig i form: "Dem, der boller sammen, holder sammen"
-
Peter Asschenfeldt fylder 70 år: Pension og flytning i sigte
-
Janni Ree afslører stor nyhed
-
Janni Ree taler ud: Han var alkoholiker
-
Janni Ree skriver ny bog om mænd: Adskiller sig fra tidligere bøger
-
Janni Ree i ny stor satsning
-
SE VIDEOEN: Janni Ree skræmt fra vid og sans
-
Janni ramt af alvorlig sygdom: Hoster blod op
-
Nu sker det endelig: Janni og Karsten sammen igen
-
Mere på vej: Linse vender tilbage til krimiuniverset
Michael Laudrups dejlige tid: Nyder børnebørnene
Michael og Siw Laudrup kom hånd i hånd til premieren på 'Niels Bohr – Verdens bedste menneske' i Imperial Bio.
Michael Laudrup anses som en af de største fodboldspillere gennem tiderne, men intet kan alligevel helt konkurrere med titlerne som farfar og morfar.
– Vi er oppe på fire børnebørn. Det er rigtig dejligt, fortalte den 58-årige landsholdslegende ved premieren på dokumentarfilmen 'Niels Bohr – Verdens bedste menneske'.
LÆS OGSÅ: Leo kæmper for livet: Jeg frygter at dø
Parrets søn, Andreas, fik sidste år sit tredje barn med hustruen, Paulina. De kunne føje sønnen Sebastian til flokken med Maximilian på fem år og Flora på fire.
Derudover har Rebecca Laudrup sammen med sin mand, Frederik Svejborg, datteren Ellen på to år.
– Det vigtigste for os er at være mormor og morfar og farmor og farmor. Vi ser dem rigtig meget, sagde Siw Laudrup, 57.