-
Krystaller: Sådan kan du bruge de helende energier i din hverdag
-
Mia kan tale med dyr og beroliger kæledyrsejere: ”Dyr frygter ikke døden”
-
Sådan fungerer 'face reading': Det siger dit ansigt om din personlighed
-
Jeg er bange for at vælge forkert i min karriere
-
Styrk forbindelsen til din skytsengel – sådan beder du om tegn
-
10 kendte ærkeengle – søg hjælp til kærlighed, angst, sorg og helbredelse
-
Bemærker du et dyr igen og igen, er det måske et tegn: ”De vil fortælle dig noget”
-
Her er de syv indre energier, der former vores valg – hvilken er du?
Julica afslører ny musik
Der er mere nyt på vej fra Julica Dall, som dog ikke vil udgive et album.
Det er ingen hemmelighed, at Julica Dall Larsen fra 'Ex on the Beach' drømmer om en musikalsk karriere, og i weekenden var der nok inspiration at hente, da hun mødte op sammen med kæresten Jamie Sørensen til 'Vi elsker' i Rødovre, selvom de ikke kendte noget af musikken.
LÆS OGSÅ: 'Paradise'-vært deler vilde billeder efter fødslen
Til gengæld er der godt gang i Julicas egen musik.
- Det går stille og roligt fremad. Jeg bliver jo bare ved og ved og ved, så jeg har en ny single, der kommer her om 14 dages tid, fortæller Julica, som dog afviste, at der var et helt album på vej.
LÆS OGSÅ: Numse Rasmus gør comeback
- Indtil videre udgiver jeg bare løbende for ligesom at holde det aktuelt. Jeg er stadig ikke stor nok til, at jeg føler det giver mening at udgive et album, så folk hele tiden har noget nyt at høre.
LÆS OGSÅ: Kendis overfaldet af nøgen mand
Julica udgav sin første single ved navn 'Good Cry' tilbage i december, og i januar optrådte hun live til Reality Awards.