-
Janni Ree og Jeppe Stokholm fejrer og nyder kærligheden – men én ting mangler
-
Midt i bogsuccesen: Janni Ree udsat for tyveri
-
Sådan holder Janni og Jeppe sig i form: "Dem, der boller sammen, holder sammen"
-
Peter Asschenfeldt fylder 70 år: Pension og flytning i sigte
-
Janni Ree afslører stor nyhed
-
Janni Ree taler ud: Han var alkoholiker
-
Janni Ree skriver ny bog om mænd: Adskiller sig fra tidligere bøger
-
Janni Ree i ny stor satsning
-
SE VIDEOEN: Janni Ree skræmt fra vid og sans
-
Janni ramt af alvorlig sygdom: Hoster blod op
-
Nu sker det endelig: Janni og Karsten sammen igen
-
Mere på vej: Linse vender tilbage til krimiuniverset
CHOK: Pitzner er blevet bestjålet for en formue
Elviras hjem er blevet endevendt af indbrudstyve, mens hun var ude at rejse.
Det var lidt af et chok for Elvira Pitzner, da hun i går aftes kom hjem efter at have været ude at rejse. Hun havde nemlig haft ubudne gæster, det afslører hun på Instagram.
- Er lige kommet hjem til et helt gennemrodet hjem. Vinduet var ødelagt, døren var åben, og det hele var et stort rod. Alle mine Chanel-tasker, som jeg har knoklet røven ud af bukserne for, er blevet stjålet, skriver Elvira i en story på Instagram, hvor hun viser billeder af hjemmet og fortsætter:
LÆS OGSÅ: Sendt hjem af produktionen: Nu står hemmelig 'Bachelorette'-fyr frem
- Jeg er så ked af det. De har endda stjålet mine overvågningskameraer. Nu er jeg nødt til at rydde hele huset op og melde det til politiet og forsikringen
LÆS OGSÅ: Ung mor taler ud om kejsersnit
Herefter viser Elvira ni tasker og punge frem, som er blevet stjålet, og understreger, at hun har knoklet for at kunne købe taskerne til sig selv. Mange af de dyre tasker koster på den rigtige side af 30.000 kroner stykket, så det er mange penge, Elvira er blevet bestjålet for.
Det er blandt andet tasker som denne, der er blevet stjålet: