Kom til Valentins-hygge med Kiehl’s i Magasin og vind lækre præmier
Det svirrer af amoriner i luften hos Kiehl’s i Magasin i denne uge.
Bl.a. kan du (og kæresten, naturligvis) se de nyeste produkter og få personlig vejledning om, hvordan du bruger dem – og så kan du deltage i konkurrencen om en romantisk overnatning på det fashionable Hotel Skt. Petri i indre København, ansigtsbehandlinger og lækre produktgaver.
Læg særligt mærke til Kiehl’s nyeste ansigtscreme, der netop er kommet på hylderne: Powerful wrinkle reducing creme, der reducerer fine linjer og rynker, og giver din hud en smuk glød. Et godt bud på en vinter-sos creme til tør, skandinavisk hud med hang til tørhedslinjer.
(Psst … De første der smutter forbi Kiehl’s får desuden en fin prøve på enten Kiehl’s Midnight Recovery Concentrate (til hende), eller Kiehl’s Facial Fuel Moisturizer (til ham). Gælder så længe lager haves)
God – og velplejet – Valentins!