Se designer Mary Katrantzous Topshop-kollektion

Se designer Mary Katrantzous Topshop-kollektion

I sidste uge kunne vi fortælle, at en af Eurowomans yndlingsdesignere Mary Katrantzou laver en lille minikollektion for Topshop. Mary Katrantzou er kendt for sit fantastiske printdesign, og Topshop-kollektionen indeholder da også to printede silkekjoler og to printede tørklæder.

Læs også: Mary Katrantzou designer for Topshop »

Kjolerne vil være perfekte til sommerens fester, men brug dem også allerede nu med et par leggings og blazer for et lækkert forårslook.

Mary Katrantzou for Topshop kollektionen vil være i butikkerne fra 14. februar.

Se resten af kollektionen på de følgende sider.Farverig kjole i silke fra Mary Katranzou for Topshop til ca. 1.040 kr.Silketørklæderne vil være et perfekt accessory allerede nu for at få tilført lidt farve til din vintergarderobe. Tørklæderne fra Mary Katrantzou for Topshop koster ca. 435 kr. pr. stk.

Se også: 6 skjortebluser på 3 budgetter »