-
Janni Ree anklages for at have snaget i eksmandens telefon
-
Janni Ree og Jeppe Stokholm fejrer og nyder kærligheden – men én ting mangler
-
Midt i bogsuccesen: Janni Ree udsat for tyveri
-
Sådan holder Janni og Jeppe sig i form: "Dem, der boller sammen, holder sammen"
-
Peter Asschenfeldt fylder 70 år: Pension og flytning i sigte
-
Janni Ree afslører stor nyhed
-
Janni Ree taler ud: Han var alkoholiker
-
Janni Ree skriver ny bog om mænd: Adskiller sig fra tidligere bøger
-
Janni Ree i ny stor satsning
-
SE VIDEOEN: Janni Ree skræmt fra vid og sans
-
Janni ramt af alvorlig sygdom: Hoster blod op
-
Nu sker det endelig: Janni og Karsten sammen igen
Højgravide Mathilde Gøhler: Klar til baby
Mathilde Gøhler kan føde når som helst.
For blot fem dage siden gik Mathilde Gøhler ifølge et opslag på Instagram ind i uge 39 ud af 40 graviditetsuger, hvis man føder præcis på termin. Med uge 40 lige rundt om hjørnet har Mathilde gjort sidste forberedelse klar til babys ankomst.
- Pakker til hospitalet, skriver Mathilde i en story, hvor hun også viser billeder af puslebord, seng og en masse babytøj, der er klar.
LÆS OGSÅ: Emil afslører: Sådan er mit forhold til Melissa i dag
Artiklen fortsætter under videoen, hvor Alexandra er til James Bond premiere.
LÆS OGSÅ: Remee åbner ny natklub: Indtager tronen igen
Hvor Mathilde og Remee står som forældre til den lille baby, som kan komme når som helst, er uklart, da forholdet blev portrætteret som meget turbulent i den seneste sæson af 'Remee & Mathilde', der for nylig har kørt på Discovery.
- Vi står godt. Jeg har lige været hjemme og lægge Kenya. Vi har aldrig boet hver for sig, vi har bare to steder og bo, forklarer Remee, da han mødte op til forpremiere på 'James Bond'.
Ifølge Remee er det Mathilde, der har styr på alt det praktiske med den lille babys ankomst, men han glæder sig meget til at blive far for tredje gang.
LÆS OGSÅ: ‘Årgang 0’-mor vil ikke stå i vejen for Rachels drøm