Alt.dk
Foto: Getty Images
ALT.dk

Hvem er ALT.dk?

Mød redaktionen bag ALT.dk

Af Redaktionen 23.feb.2016 Om

Hvem er vi?

På ALT.dk får du de bedste artikler fra ALT for damerne, Eurowoman, Fitliving, Vores Børn, Hendes Verden, Hjemmet, RUM og Boligliv plus dagsaktuelle historier fra webredaktionen.

Har du en god historie, du gerne vil tippe os om? Så vil vi meget gerne høre fra dig. Send os en mail på tip@egmont.com.

Rigtig god læselyst!

Marianne Gram

Ansvarshavende

Sara Wilkins

Livsstilsredaktør

sara@alt.dk

Hanne Bang

Madredaktør

hanne@alt.dk

Susanne Knutzen

Sundhedsredaktør

knutzen@fitliving.dk

Kristian Hindø-Lings

Moderedaktør

kristian.lings@egmont.com

Tilde Mariann Broge-Starck

Børne- og familieredaktør

tilde@egmont.com

Susanne Baden Jensen

Journalist

susanne@alt.dk

Amalie Louise Larsen

Journalist

amalie@alt.dk

Lotte Michelsen

Webassistent

lotte@alt.dk

 

Caroline Berendt

Webassistent

caroline@alt.dk

Frederikke Pontoppidan

Journalistpraktikant

frederikke.pontoppidan@egmont.com

Cille Lewinsky

Journalistpraktikant

cille.lewinsky@altfordamerne.dk


Henter...